Torek, 13. november 2018

Prvo predavanje v okviru Šole za starše

Četrtek, 11. oktober 2018

Simbioza Giba - enota Godovič

Sreda, 10. oktober 2018

Simbioza giba - enota Črni Vrh

Ponedeljek, 08. oktober 2018

Jesenovanje - enota Črni Vrh

Torek, 02. oktober 2018

Jesenovanje - enota Arkova

VIZIJA VRTCA

RAZVIJAMO PRAVE VREDNOTE, POUDARJAMO IN SPODBUJAMO USTVARJALNOST TER SPREJEMAMO RAZLICNOST.

Razvijamo prave vrednote: učenje, spoštovanje in dobri odnosi, empatija, kot vrednota omogoča sprejemanje različnosti, povezuje starše in zaposlene ter omogoča prepoznavanje in skrb za potrebe vsakega posameznika.

Poudarjamo in spodbujamo ustvarjalnost: v našem vrtcu vedno težimo k temu, da bi naredili nekaj več, iščemo poti, da bi otrokom zagotovili čim več možnosti za optimalni razvoj, hkrati pa smo ustvarjalni tudi mi sami in skrbimo tudi za svojo osebnostno in profesionalno rast.

Sprejemamo različnost: že sam vrtec je v petih različnih enotah in štirih organizacijskih oddelkih. Enote so med seboj precej oddaljene in s svojo različnostjo sestavljajo mozaik celotnega vrtca.