Četrtek, 25. julij 2019

Informacije za novo vključene otroke

Zaključek skupina Petelinčki- enota Spodnja Idrija

Zaključek- enota Ledine

Slovo od vrtca - enota Godovič

Četrtek, 13. junij 2019

Slovo od vrtca - enota Črni Vrh

VIZIJA VRTCA

RAZVIJAMO PRAVE VREDNOTE, POUDARJAMO IN SPODBUJAMO USTVARJALNOST TER SPREJEMAMO RAZLICNOST.

Razvijamo prave vrednote: učenje, spoštovanje in dobri odnosi, empatija, kot vrednota omogoča sprejemanje različnosti, povezuje starše in zaposlene ter omogoča prepoznavanje in skrb za potrebe vsakega posameznika.

Poudarjamo in spodbujamo ustvarjalnost: v našem vrtcu vedno težimo k temu, da bi naredili nekaj več, iščemo poti, da bi otrokom zagotovili čim več možnosti za optimalni razvoj, hkrati pa smo ustvarjalni tudi mi sami in skrbimo tudi za svojo osebnostno in profesionalno rast.

Sprejemamo različnost: že sam vrtec je v petih različnih enotah in štirih organizacijskih oddelkih. Enote so med seboj precej oddaljene in s svojo različnostjo sestavljajo mozaik celotnega vrtca.