Vrtec Idrija » VRTEC IN STARŠI » Vpis v vrtec

Vpis v vrtec

V vrtec vpisujemo in sprejemamo otroke vse leto.

Starši, ki želite vključiti otroka v vrtec s 1. septembrom tekočega leta, morate oddati Vlogo za vpis otroka v vrtec DO KONCA RAZPISA ZA VPIS V VRTEC, ki traja do 15. marca. Otroka vpišete osebno pri svetovalni delavki vrtca v Enoti Arkova. Vpisnico lahko pošljete tudi po pošti na upravo vrtca (Arkova 7), najdete pa jo pod zavihkom obrazci.

Vpisovali bomo otroke od 11. meseca do 6. leta starosti v enote Vrtca Idrija: Prelovčeva, Arkova, Spodnja Idrija, Godovič, Črni Vrh.

Lanski javni razpis se je zaključil 15. marca 2018. Objavljamo prednostni seznam za sprejem otrok v vrtec, seznam sprejetih otrok in čakalni seznam za naknadni sprejem otrok v vrtec.

Več informacij

Vse podrobnejše informacije so vam na voljo po telefonu 05 37 43 311 ali preko e-pošte: svetovalna.sluzba@guest.arnes.si