Vrtec Idrija » VRTEC IN STARŠI » Vpis v vrtec

Vpis v vrtec

V vrtec vpisujemo in sprejemamo otroke vse leto.

Starši, ki želite vključiti otroka v vrtec s 1. septembrom tekočega leta, morate oddati Vlogo za vpis otroka v vrtec DO KONCA RAZPISA ZA VPIS V VRTEC, ki traja do konca marca. Otroka vpišete osebno pri svetovalni delavki vrtca v Enoti Arkova, v času uradnih ur, prvi dve sredi marca tudi v popoldanskem času do 17. ure. Vpisnico lahko pošljete tudi po pošti na upravo vrtca (Arkova 7), najdete pa jo pod zavihkom obrazci.

Vpisovali bomo otroke od 11. meseca do 6. leta starosti v enote Vrtca Idrija: Prelovčeva, Arkova, Spodnja Idrija, Godovič, Črni Vrh.

Lanski javni razpis se je zaključil 15. marca 2018. Objavljamo prednostni seznam za sprejem otrok v vrtec, seznam sprejetih otrok in čakalni seznam za naknadni sprejem otrok v vrtec.

Kosmija za sprejem otroka se je sestala tudi 13. 2. 2018 in obravanavala vloge prejete po 15. 3. 2018 do vključno 7. 2. 2019- sprejemali smo otroke v enoto Godovič in Črni Vrh, saj v idrijskih enotah žal ne razpolagamo s prostimi mesti.

Objavljamo prednostni seznam za sprejem otrok v vrtec, seznam sprejetih in seznam za čakalni seznam za naknadni sprejem otrok.

Več informacij

Vse podrobnejše informacije so vam na voljo po telefonu 05 37 43 311 ali preko e-pošte: svetovalna.sluzba@guest.arnes.si