Vrtec Idrija » VRTEC IN STARŠI » Šola za starše

Šola za starše

Spoštovani starši,

V Vrtcu Idrija že več let poteka Šola za starše. Je ena izmed oblik sodelovanja s starši, kjer se skupaj z različnimi zunanjimi strokovnjaki pogovarjamo o razvoju in vzgoji otrok, izmenjujemo izkušnje ter skupaj iščemo odgovore na različna vprašanja in dileme.

V okviru Šole za starše smo lansko šolsko letu gostili logopedinjo Simono Levc in Leo Šinkovec dr. med. spec. psihiatrije in spec. otroške in mladostniške psihiatrije.

Tudi v šolskem letu 2018/19 organiziramo za vas dvoje predavanj. Prvo bo potekalo v 22. novembra ob 17. uri in sicer bo tema ZDRAVA PREHRANA PREDŠOLSKIH OTROK, v izvedbi dr. Evgena Benedika.

Vabilo najdete tukaj.

Drugo predavanje nosi naslov POMEN GIBANJA ZA OTROKE. Predaval bo profesor dr. Gregor Jurak, predvidoma v mesecu marcu 2019.