You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') AND lang='si' AND visible='1' ORDER BY FIELD(id,)' at line 1
Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/home/mojakosa/domains/moja-kosarica.si/public_html/kategorija.php on line 222
Najsrčekbije - Vrtec Idrija

Najsrčekbije

Akcija NAJSRČEKBIJE

• je nacionalna, družbeno koristna inneprofitna akcija osveščanja in usposabljanja staršev,vzgojiteljev ter učiteljev za oživljanje otrok - akcija, ki lahkoreši življenje!
  • Namen projekta je izboljšanje razumevanja temeljnihpostopkov oživljanja otrok med starši in pedagogi v Slovenijiter postopna »detabuizacija« oživljanja v slovenski družbi sciljem zagotavljanja brezskrbnejše prihodnost za vseprebivalce.
  • Organizator akcije je neprofitna ustanova DANU Filantropija, izvajalec pa Oddelek za otroško kirurgijo in intenzivno terapijo v UKC Ljubljana.

Več o okciji si preberite v priponki.