You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') AND lang='si' AND visible='1' ORDER BY FIELD(id,)' at line 1
Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/home/mojakosa/domains/moja-kosarica.si/public_html/kategorija.php on line 222
Dramska skupina - Vrtec Idrija

Dramska skupina

Člani dramske skupine bomo tudi letos za vse naše otroke pripravili predstavo. Glede  na našo prioritetno temo smo preteklo leto pripravili predstavo z gozdno tematiko – Osamljeno drevo.  Pri  otrocih je bila zelo lepo sprejeta, saj jih je zabavala pa tudi poučila.

Prioritetno temo – kotički v naravi smo ohranili iz preteklega šolskega leta, zato bomo ideje črpali iz narave, gozda, ki je otrokom blizu. Predstavo načrtujemo za mesec januar, z njo pa bomo razveselili otroke v vseh enotah našega vrtca.