Vrtec Idrija » AKTUALNO » Vrtec praznuje- zahvala

Vrtec praznuje- zahvala

ZAHVALA

zahvala

Poprava zahvale: vsem, ki ste bili nehote izpuščeni se iskreno opravičujemo.

Radi bi se zahvalili vsem, ki ste sodelovali in vsem, ki ste se odzvali vabilu ob praznovanju 70. obletnice Vrtca Idrija.

Najprej gre zahvala vsem našim otrokom in strokovnim delavcem, ki so pripravili imenitne točke. Otrokom, ki obiskujejo pravljično lutkovne dejavnosti pod vodstvom Katje Gnezda in Damjane Žonta in so v sodelovanju z otroki, ki prepevajo v zborčkih Škratki in Zvezdice pod vodstvom Romane Ostrožnik, Maje Lampe in Matija Rupnika in otroki plesno gibalnih uric pod mentorstvom Majde Bizjak uprizorili zgodbico Muca Copatarica.

Moderatorkoma Adrijani Erjavec in Severini Jež, ki sta prijetno povezovali naš program.

Vsem staršem, ki ste pripeljali otroke, da so nastopali oz. se udeležili prireditve.

Vsem, podjetjem, ki ste donirali denarna sredtsva in pregrambene izdelke.

Vsem zaposlenim v Vrtcu Idrija, ki ste pripomogli, da je prireditev v celoti uspela in bo še dolgo odmevala v našem spominu.