Vrtec Idrija » OBOGATITVENE DEJAVNOSTI » Ustvarjalnice

Ustvarjalnice

Delavnice bodo temeljile na procesih ustvarjanja, na doživljanju in izražanju. Potekale bodo ob četrtkih med 16.30 in 17.30 v igralnici P3 v enoti Prelovčeva, nekaj pa jih bomo izvedli tudi na prostem in v drugih prostorih (ogled galerije, predstave ...). Delavnice so namenjene otrokom, ki bodo drugo leto odšli v šolo. Namen delavnic je približati otrokom različna področja umetnosti (likovno, glasbeno, plesno, dramsko in AV) na njim primeren način. Strokovni delavki bova delavnice pripravili tako, da bodo zastopana vsa področja umetnosti. Vsaka delavnica bo zastavljena kot vnaprej načrtovana dejavnost. Najprej bo sledil uvod z motivacijo, nato osrednji del, ki bo praktično delo in nato zaključek, kjer bomo skupaj ovrednotili in reflektirali naše delo in ga načrtovali za naprej.

Delavnice bosta vodili Barbara Zabukovec in Urška Kofol.

20190913_093354